Před několika lety jsme se s kamarády rozhodli, že necháme naše klukovské sny létat. A jak to má být, když se chlapi vracejí ke klukovským vizím, pustili jsme se do toho se vším elánem a nadšením. Jsme rádi, že z naší práce nemáme radost pouze my, ale také spousta leteckých přiznivců u nás i v zahraničí. Naši společnost Czech Flying Legends jsme totiž založili pro radost. Pro neopakovatelnou radost z létání.

Pepa a Roman

Oblíbené produkty

MIG 15 UTI

Vyroben 1955 v Aero Vodochody. Výrobní číslo 242266.

Piloti
Maximální rychlost km/h
Počáteční stoupavost m/s
Čas dostupu 5000 m ve vteřinách

NOVINKY

28
Lis
Roční údržba

Po náročné a úspěšné sezóně začínáme ve čtvrtek 29. listopadu roční údržbu našeho migu. Fotografie a informace z údržby budou jako vždy na našem Facebooku Těšíme se na sezónu 2019!

Posted in: Novinky,
17
Kvě
NA ČÁSLAV!

V sobotu 20. května vás čekáme na Dni otevřených dveří letecké základny Čáslav, který se koná u příležitosti 60. výročí založení. Typ Mig 15 byl prvním typem, který na základně sloužil, a tak u této příležitosti samozřejmě nemůžeme se svým letounem chybět. Velký dík opět patří společnosti Čepro, která je partnerem našeho vystoupení. Díky ní […]

Posted in: Novinky,
28
Dub
Nové kamery

Pro letošní sezónu jsme obnovili kamerový systém zabudovaný do Migu ještě v USA. Osadili jsme tři nové kamery a výsledek si můžete prohlédnout na našem videoblogu. Ještě nám zbývá osadit další tři kamery. Už se těšíme na záběry ze skupinového létání v rámci některého leteckého dne 2017!

Posted in: Novinky,

VE SPOJENÍ S NÁMI

Přihlaste se a dostávejte novinky o letech, air show a mnoho dalšího!

Your e-mail address
Error API

„Takové snahy, jako je například návrat letounu MIG 15, je třeba podporovat! A je na místě jim fandit. MIG 15 znovu na českém nebi nám připomíná, že všichni jsme součástí jednoho velkého příběhu, ze kterého můžeme čerpat životní sílu a společenskou naději.“

Brigádní generál Emil Boček