Před několika lety jsme se s kamarády rozhodli, že necháme naše klukovské sny létat. A jak to má být, když se chlapi vracejí ke klukovským vizím, pustili jsme se do toho se vším elánem a nadšením. Jsme rádi, že z naší práce nemáme radost pouze my, ale také spousta leteckých přiznivců u nás i v zahraničí. Naši společnost Czech Flying Legends jsme totiž založili pro radost. Pro neopakovatelnou radost z létání.

Pepa a Roman

Oblíbené produkty

MIG 15 UTI

Vyroben 1955 v Aero Vodochody. Výrobní číslo 242266.

Piloti
Maximální rychlost km/h
Počáteční stoupavost m/s
Čas dostupu 5000 m ve vteřinách

NOVINKY

MiG 15-1
17
Kvě
NA ČÁSLAV!

V sobotu 20. května vás čekáme na Dni otevřených dveří letecké základny Čáslav, který se koná u příležitosti 60. výročí založení. Typ Mig 15 byl prvním typem, který na základně sloužil, a tak u této příležitosti samozřejmě nemůžeme se svým letounem chybět. Velký dík opět patří společnosti Čepro, která je partnerem našeho vystoupení. Díky ní […]

Posted in: Novinky,
fl_v2_blog
28
Dub
Nové kamery

Pro letošní sezónu jsme obnovili kamerový systém zabudovaný do Migu ještě v USA. Osadili jsme tři nové kamery a výsledek si můžete prohlédnout na našem videoblogu. Ještě nám zbývá osadit další tři kamery. Už se těšíme na záběry ze skupinového létání v rámci některého leteckého dne 2017!

Posted in: Novinky,
fl_v1_blog
24
Dub
Videoblog

Přátelé, kamarádi, rozhodli jsme se, že v letošním roce pro vás budeme připravovat speciální videoblog, ve kterém se stanete doslova členy našeho týmu. Ukážeme vám technickou údržbu, vezmeme vás na letecké dny, ale hlavně, budeme spolu hodně, ale opravdu hodně létat. Tak tedy, vítejte na palubě!

Posted in: Novinky,

VE SPOJENÍ S NÁMI

Přihlaste se a dostávejte novinky o letech, air show a mnoho dalšího!

Your e-mail address
Error API

„Takové snahy, jako je například návrat letounu MIG 15, je třeba podporovat! A je na místě jim fandit. MIG 15 znovu na českém nebi nám připomíná, že všichni jsme součástí jednoho velkého příběhu, ze kterého můžeme čerpat životní sílu a společenskou naději.“

Brigádní generál Emil Boček